Maja Wyborska

+48 503 111 670

kontakt@empathiclife.pl

empathiclife.pl

Specjalizuję się w budowaniu relacji i dobrostanu w oparciu o neurobiologię i NVC, Resonant Healing Practitioner od 2021, trenerka komunikacji empatycznej, Business & Life Coach.

Więcej o mnie:

Łączę empatię w oparciu o NVC (Porozumienie bez Przemocy) z twardą wiedzą o neurobiologii naszego mózgu po to, by jak najlepiej przeprowadzić moich klientów w kierunku dobrostanu i budować ich rezyliencję. Uwielbiam przekładać skomplikowane reakcje, które dzieją się w naszym układzie nerwowym na prosty język.
Najczęściej pracuję z osobami, które chcą w życiu więcej zmian w kierunku równowagi, spokoju i sensu, a jest coś, często nieuświadomionego, co blokuje do tego dostęp. Czasem odczuwają to jako brak energii czy motywacji, czasem widzą, że nie działa coś w bliskiej relacji, czasem to chęć zmian zawodowych jest wyzwalaczem głębokiej i pięknej wspólnej pracy. Na wspólnej drodze w procesie coachingowym i Resonant Healing bardzo ważne są dla mnie: wzajemny szacunek, ciepło i łagodność.

Mam nieustającą wdzięczność za każdą osobę, której towarzyszę, bo wspólna praca daje mi poczucie sensu. Chcę, by każda sesja była krokiem w kierunku lepszego świata i mogła być źródłem energii życiowej.

Pracuję po polsku i po angielsku.

Moja droga do miejsca w którym jestem: ↓

Moje “stare” życie zawodowe przez ponad 14 lat toczyło się w międzynarodowym biznesie (EY, fundusze private equity). Doświadczenia zebrane przez ten czas pozwoliły mi lepiej zrozumieć, jak działa świat i jednocześnie nadal czerpię z nich, bo dzięki temu łatwiej i bardziej autentycznie wchodzę w relacje z klientami w trakcie pracy coachingowej i Resonant Healing. Pracuję bardzo dużo z klientami prywatnymi, a jednocześnie często wspieram firmy i organizacje jako zewnętrzny trener, coach, mentor pomagając firmom i organizacjom zmieniać się i zmieniać komunikację i relacje w firmie na takie, które budują współpracę, zaufanie i dają poczucie sensu. Doświadczenie zebrane przez lata spędzone w świecie korporacji pozwalają mi tworzyć warsztaty i procesy rozwojowe dla firm nie tylko oczami teoretyka.

Na mojej drodze rozwojowej studiowałam zarówno w Polsce, Wielkiej Brytaniii i Australii.
Ukończyłam studia dzienne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Studiowałam też na Swinburne University w Melbourne, Australia oraz Kingston University w Londynie w Anglii. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej.
Dalsze kroki rozwojowe weszły już na obszar Porozumienia bez Przemocy, którego uczyłam się do tej pory m.in. od Joanny Berendt, Miki Kashtan, Sary Peyton, Liv Larsson, Pernille Plantener, Anny Mills,Marty Kułagi, Miki Maniwy i innych, których nie sposób wszystkich wymienić, a mieli wpływ na moją drogę ku samoświadomości.
Do NVC dołączyła pasja wokół neurobiologii, którą zaraziła mnie Sarah Peyton. Uczę się również od Ricka Hansona, twórcy Pozytywnej Neuroplastyczności. Czerpię też wiele wiedzy i inspiracji od Daniela Siegala, Stephena Porgesa i wielu innych wybitnych ludzi, którzy wzbogacają moje rozumienie świata.

Z kim głównie pracuję ↓

Klienci indywidualni:
Na co dzień pracuję z klientami na sesjach indywidualnych, warsztatach stacjonarnych i wyjazdowych. Prowadzę też wykłady z zakresu NVC i neurobiologii. Coaching, wiedza o tym jak działa mózg, Porozumienie bez Przemocy i Resonant Healing to baza mojej pracy.

Biznes:
Widzę świat biznesu jako obszar, w którym nawet drobne zmiany mogą mieć największe przełożenie na zmiany w świecie. Dlatego tak bliskie memu sercu jest prowadzenie warsztatów i sesji indywidualnych dla liderów, menadżerów i zespołów – wszędzie tam, gdzie jest gotowość na to by stawiać kroki, ku lepszej współpracy, relacjom, widzeniu człowieka.
Wierzę, że miejsce pracy, w którym spędzamy codziennie wiele godzin, może być zalążkiem empatii i zmian idących szerzej, czyli do rodzin, do znajomych do społeczeństwa. Dlatego niezmierną radość czerpię z tego, jak zwracają się do mnie przedstawiciele firm z ciekawością i otwartością na jakości, jakie NVC może wnieść do ich organizacji

Rodzice dzieci w spektrum autyzmu
Język żyrafy jest dla mnie sposobem na wspieranie środowisk związanych z autyzmem. Wspieram fundacje, szkoły i rodziców w komunikacji z dziećmi w spektrum.

Co kocham ↓

Kocham trójkę moich cudownych dzieci, którzy są moimi nauczycielami życia od pierwszych chwil swego istnienia.

Kocham mężczyznę, z którym tworzymy związek. Nasza relacja i to jak się zmienia jest okazją do praktykowania tego wszystkiego, czym dzielę się z klientami.

Kocham Życie – z całą paletą odcieni, uczuć, z chwilami smutku, złości, radości i wdzięczności. Jestem wdzięczna za jego przejawy w postaci ludzi wokół mnie, natury i sytuacji w których się znajduję.

Książki dla Ciebie

Obdarzanie siebie czułością, życzliwością, współczuciem i miłością wydaje ci się niemożliwym zadaniem? Narracja w twojej głowie podsuwa ci samooskarżenia, krytykę i wstyd? Na myśl o samotności wpadasz w panikę, bo bez aprobaty ze strony innych ludzi nie widzisz w sobie wartości? Trudne doświadczenia z przeszłości kładą się cieniem na twoim życiu, uniemożliwiając ci wykonanie kolejnego kroku? Oto książki dla Ciebie.

Książki dla Ciebie

Obdarzanie siebie czułością, życzliwością, współczuciem i miłością wydaje ci się niemożliwym zadaniem? Narracja w twojej głowie podsuwa ci samooskarżenia, krytykę i wstyd? Na myśl o samotności wpadasz w panikę, bo bez aprobaty ze strony innych ludzi nie widzisz w sobie wartości? Trudne doświadczenia z przeszłości kładą się cieniem na twoim życiu, uniemożliwiając ci wykonanie kolejnego kroku? Oto książki dla Ciebie.